© 2018 by Design Mesh Innovation Lab

  • Black Facebook Icon
  • Black Instagram Icon

HAKKIMIZDA

"Design Mesh Innovation Lab, firmalar ve kurumların, design thinking metodolojisiyle; kullanıcıları, müşterileri ve paydaşlarıyla daha yakın olmalarını sağlayarak, kazançları ve verimliliklerini arttırmaları için birlikte çalışır."

"Design Mesh Innovation Lab, alanında deneyimli ve uzman bir ekip ile çalışmaktadır."

600

saat

800

saat

12

şehir

20

farklı kurum

20

milyon TL

Üniversite, TTO, Teknopark gibi kuruluşlarda eğitim

Girişimcilere birebir danışmanlık

Türkiye çapında eğitim&danışmanlık

20 farklı kurum ve kuruluşta faaliyet

değerinde ekosistem kuran ve büyüten devlet destekli projeler

Ezgi Ezdar Onur, İzmir Ekonomi Üniversitesi Endüstriyel Tasarım bölümünden 2010 yılında, İzmir Yüksek Teknoloji Enstitüsü Mühendislik İşletmeciliği yüksek lisans programından 2015 yılında mezun olmuştur. Sosyal girişimcilik ve tasarım alanında ulusal ve uluslararası çalışmaları sonrasında inovasyon ve tekno-girişimcilik konularında çalışmaya başlamıştır. Teknoloji Yönetimi alanındaki yüksek lisans çalışmalarına paralel olarak İYTE kampüsünde yer alan Teknopark İzmir'de Girişimcilik Koordinatörü olarak çalışmıştır. Toplamda 20 Milyon TL bütçeli, İzmir Kalkınma Ajansı destekli İnovasyon Merkezi ve TÜBİTAK destekli Atmosfer Teknoloji Transfer Ofisi’ni hayata geçirmiştir. Atmosfer TTO’da, 6 dönem boyunca Tekno-Girişim Akademisi eğitimlerini düzenlemiş ve girişimcilere birebir danışmanlık yapmıştır. 2015-2018 yılları arasında Girişim Merkezi şirketine bağlı olarak TİM-TEB Girişim Evi Ege Bölge Sorumlusu olarak çalışmıştır. Bu kapsamda Türkiye'nin çeşitli illerinde eğitmenlik ve danışmanlık yapmış, Startup hizmet süreçlerinin planlanmasında çalışmış, öğrencilere yönelik “TİM-TEB Wake Up” programını, Ürün-Pazar Uyumu eğitimini ve Design Thinking eğitimlerini kurgulamıştır.

2018 yılında ise "Design Mesh Innovation Lab" şirketini kurmuş olup, Design Thinking, Proje Yönetimi, iş geliştirme ve teknoloji odaklı kuluçka/hızlandırıcı süreçleri gibi konularda çalışmalarını sürdürmektedir.

Ezgi Ezdar Onur

Kurucu/ Eğitmen & Danışman

ezgionur@design-mesh.com

Fatma Hacıoğlu

Eğitmen & Danışman

Şafak Can

Eğitmen & Danışman

Fatih Onur

Tasarımcı & Danışman

Design Mesh Innovation Lab - Tanıtım Sunumu